POSLOVI

26.09.2016. Potrebna studentkinja za rad u Novom Sadu

Potrebna je studentkinja za rad od 03.10. do 22.10.2016. u Feedback maloprodajnom objektu u BIG centru.

Sve zainteresovane devojke mogu da se jave na broj zadruge.

26.09.2016.Potrebni studenti za rad u prodaji

Potrebni student  za rad u prodaji tekstila na duži vremenski period. Neophodno je radno iskustvo u prodaji.

Opis posla:

- rad sa kupcima

- prijem robe

- izlaganje i svakodnvena dopuna robe

- kasnije i rad na kasi.

Satnica 150 din/h.

22.09.Potrebne devojke za rad u prodaji kozmetike

Potrebne devojke za rad u prodaji kozmetike u Usce Shopping Centru i Delta City.  Radi se 40 sati nedeljno, 6 dana u nedelji. Sve zainteresovane devojke mogu da se jave direktno u zadruzi ili putem telefona.

22.09.2016. Studenti za rad u info centru

22.09.16.Potrebne radnice u kuhinji

Potrebne radnice za pomoćne poslove u kuhinji (do 40 godina) u prestižnom restoranu na Čukarici. Plata 35000,00 dinara.

22.09.2016.Komercijalisti za rad na terenu Beograd

Potrebni komercijalisti za rad na terenu.

20.09. POTREBNI MOMCI ZA RAD

Prestižnom hotelu u Beogradu, potrebni su omladinci koji poseduju vozačku dozvolu B kategorije za rad u vešeraju i razvoženju opreme u druge hotele i restorane.

20.09.2016. POTREBNI KONOBARI SA ISKUSTVOM

Hotelu u Beogradu su potrebni konobari sa iskustvom za rad. Plaćeno 180 din/h.

15.09. LANAC RESTORANA

Potrebni studenti i nezaposlena lica koji bi radili u poznatom lancu restorana u Delta City shopping centru. Svi zainteresovani omladinci/omladinke, mogu se javiti na broj telefona zadruge.

14.09.2016. DEKLARISANJE ROBE

Potrebni studenti ili učenici za deklarisanje robe u magacinu na Autoputu za Novi Sad broj 70. Zainteresovani treba da se jave na broj zadruge.

14.09.2016. RAD U MAGACINU

Potrebni studenti i nezaposlena lica za noćnu isporuku u tržnom centru Ušće. Zainteresovani treba da se jave na broj zadruge.

09.09.2016.Administrativni radnik

Potreban nam je administrativni radnik za obavljanje kancelarijskih poslova.

Opis posla

·         Korespodencija sa klijentima

·         Prijem stranaka i prosleđivanje telefonskih poziva

  • Izdavanje faktura
  • Popunjavanje i priprema formulara

Uslovi

·         Odlicno poznavanje engleskog jezika

·         MS Office, korišćenje Interneta i elektronske pošte

  • Visok nivo organizovanosti i odgovornosti za poverene obaveze, osoba koja je ljubazna i profesionalna u radu, komunikativna, vredna, ažurna, pouzdana, spremna za timski rad.
  • Radno iskustvo nije neophodno

Radno vreme je od 09 do 17h, radnim danima. Predvidjena pocetna neto zarada je od 30,000 do 35,000rsd.

 Zainteresovani kandidati da se jave u zadrugu.

07.09.2016.Tehnicka podrska

Potrebni omladinci za tehnicku podrsku, za rad u smenama.

Potrebno je da su informatickog smera, pretezno muske osobe.

Radi se prva, druga, medjusmena i nocna.

Pocetna plata je 25.000din, prva tri meseca dok kasnije sledi povecanje plate.

07.09.2016.Pripravnici u advokatskoj kancelariji

Potrebni propravnici za rad u advokatskoj kancelariji.

Trenutno posetilaca: 2

NOVOSTI

Promenjena dokumentacija uclanjenja za nezaposlena lica.

Od 07.01.2016.Potrebna dokumentacija za uclanjenje je promenjena.

Za uclanjenje je potrebno potvrda sa biroa o nezposlenosti i licna karta.

Promenjena starosna granica za uclanjenje!
Od januara meseca clanovi omladinske zadruge mogu biti lica od 15-30 godina.

Obaveštenje - novo radno vreme !!!

Omladinska zadruga "SAT" imace novo radno vreme od ponedeljka 04.05.2015.

Od  08:30  do 16:30