POSLOVI

22.11.2016.Promoter

Potrebne devojke za promocije na aerodromu na duzi vremenski period.

16.11.2016.Rad u magacinu

Potrebni studenti za rad u magacinu u Krnjesevcima.Prevoz organizovan.

16.11.2016.Studenti Saobracajnog fakulteta

Potrebni studenti sa Saobracajnog Fakulteta pozeljno sa smera avio transporta.

07.11.2016.Komercijalisti na terenu

Potrebni komercijalisti na terenu.

Pocetna plata 25000,00

07.11.2016.Operateri u call centru

Potrebni operateri u call centru

Opis radnog mesta;

-Pruzanje podrske krajnjim korisnicima telefonskim putem u radu kablovskih servisa

-Rad u timu ljudi orijentisanih u pruzanju servisnih usluga korisnicima

-Stalno usavrsavanje i ucenje novih informacionih tehnologija

Zainteresovani kandidati da se jave u zadrugu.

27.10.2016. POTREBNI CALL AGENTI

Potrebni omladinci do 30 godina za rad u call centru u Bulevaru Despota Stefana. Iskustvo nije neophodno.Svi zainteresovani mogu da se jave na broj zadruge.

25.10.2016.Skeniranje dokumentacije

Potrebni studenti za skeniranje dokumentacije.Radno vreme 17h-22h, na 3 nedelje.

25.10.2016.Rad u magacinu

Potrebni studenti momci i devojke za rad u magacinu na Cukarickoj padini (pakovanje i slaganje).

25.10.2016.Rad u Indjiji

Potrebni studenti za fizicki rad u Indjiji.

2-3 dana u toku meseca po 4h.

Zainteresovani da se jave u zadrugu.

24.10.2016. Rad u butiku-studentkinje

Hitno potrebne studetkinje za rad u butiku u Uscu na period duzi od mesec dana.

24.10.2016. Administrativni radnik/poslovni sekretar

Radno mesto: administrativni radnik/poslovni sekretar

Opis radnog mesta: izdavanje faktura, komunikacija i poslovna korespodencija sa poslovnim partnerima, priprema dokumentacije za knjigovodstvo i sortiranje i sredjivanje dokumentacije.

Uslovi: srednja ili visa strucna sprema ekonomske struke/ apsolvent ekonomske struke, znanje rada na racunaru (word, excel)

Radno vreme od 10 do 14 h radnim danima.

Svi zainteresovani mogu poslati svoju biografiju na adresu zadruge.

22.10.2016. Potrebni omladinci za rad u magacinu

Potrebni omladinci-studenti za rad u magacinu u Zelezniku. Posao podrazumeva lepljenje i sklapanje kartonskih kutija.Svi zainteresovani mogu da pozovu na broj zadruge.

13.10.2016. RAD U MAGACINU ZA DEVOJKE

Potrebne devojke studentkinje za rad narednih pet dana. Posao se odnosi na lepljenje deklaracija i slaganje kartonske ambalaze (laksi fizicki posao) u Makisu. Sve zainteresovane devojke mogu da se jave na broj zadruge u sto kracem roku.

12.10.2016. Administrativni poslovi za studente

 Potrebni su studenti ekonomskog smera za obavljanje administrativnih poslova u poznatoj stranoj kompaniji na Novom Beogradu. U pitanju su poslovi na prijemu i slanju poste, zavodjenje i arhiviranje dokumentacije, komunikacija sa dobavljacima, odgovaranje na mejlove, popunjavanje eksel tabele, rezervacija avionskih karata i hotela, itd. Radno vreme je 4-6 sati, a po potrebi 8h, vikend je neradan. Cena radnog sata iznosi 250 din. Svi zainteresovani studenti ekonomskog usmerenja mogu da posalju svoju biografiju na office@satoz.rs.

06.10.2016. Kurir

Advokatskoj kancelariji potreban kurir na duzi vremenski period.

Radno vreme 10-14h, 5 dana u nedelji

Placanje po satu 250,00din.neto

06.10.2016. POTREBNE STUDENTKINJE ZA RAD U BUTIKU

Potrebne studentkinje koje bi radile prodaju u butiku u Knez Mihajlovoj ulici. Radilo bi se puno radno vreme na duži vremenski period.

05.10.2016. RAD U MAGACINU

Potrebni momci za rad u magacinu na period od mesec dana. Zarada iznosi 1800,00 din po danu.

04.10.2016. Potrebne hostese

Potrebne studentkinje koje bi radile 08.10. od 18h do 02h event u poznatom klubu-baru u Beogradu. Dnevnica iznosi 2500-3000 dinara. Sve zainteresovane devojke mogu da se jave na broj zadruge.

04.10.2016. HITNO potrebna radnica u kuhinji

Potrebna radnica (starosti i preko 30 godina) za rad na pomoćnim poslovima u kuhinji ( čišćenje, održavanje itd) jednog restorana na Cukarici. Radi se u dve smene ( druga smena do 23h). Početna plata iznosi 35000,00 dinara. Nije neophodno iskustvo.

29.09.2016. Potrebni stjuardi-perači posuđa

Potrebni omladinci koji bi radili kao stjuardi-perači posuđa u hotelu u Beogradu. Omladinci  bi bili redovno angažovani.

27.09.2016. Potrebna šankerica

Potrebna studentkinja za rad u kaficu u centru Beograda. Satnica iznosi 150 din/h. Sve zainteresovane devojke mogu da se jave na broj zadruge.

27.09.2016. RAD U HOTELU (M/Ž)

Prestiznom hotelu na Novom Beogradu su potrebne sobarice (iskustvo nije neophodno- lica do 40 godina) i muskarci sa vozackom dozvolom ( iskustvo nije neophodno-lica do 40 god) za rad u veseraju.

26.09.2016. Potrebna studentkinja za rad u Novom Sadu

Potrebna je studentkinja za rad od 03.10. do 22.10.2016. u Feedback maloprodajnom objektu u BIG centru.

Sve zainteresovane devojke mogu da se jave na broj zadruge.

26.09.2016.Potrebni studenti za rad u prodaji

Potrebni student  za rad u prodaji tekstila na duži vremenski period. Neophodno je radno iskustvo u prodaji.

Opis posla:

- rad sa kupcima

- prijem robe

- izlaganje i svakodnvena dopuna robe

- kasnije i rad na kasi.

Satnica 150 din/h.

22.09.Potrebne devojke za rad u prodaji kozmetike

Potrebne devojke za rad u prodaji kozmetike u Usce Shopping Centru i Delta City.  Radi se 40 sati nedeljno, 6 dana u nedelji. Sve zainteresovane devojke mogu da se jave direktno u zadruzi ili putem telefona.

22.09.2016. Studenti za rad u info centru

22.09.16.Potrebne radnice u kuhinji

Potrebne radnice za pomoćne poslove u kuhinji (do 40 godina) u prestižnom restoranu na Čukarici. Plata 35000,00 dinara.

22.09.2016.Komercijalisti za rad na terenu Beograd

Potrebni komercijalisti za rad na terenu.

20.09. POTREBNI MOMCI ZA RAD

Prestižnom hotelu u Beogradu, potrebni su omladinci koji poseduju vozačku dozvolu B kategorije za rad u vešeraju i razvoženju opreme u druge hotele i restorane.

20.09.2016. POTREBNI KONOBARI SA ISKUSTVOM

Hotelu u Beogradu su potrebni konobari sa iskustvom za rad. Plaćeno 180 din/h.

15.09. LANAC RESTORANA

Potrebni studenti i nezaposlena lica koji bi radili u poznatom lancu restorana u Delta City shopping centru. Svi zainteresovani omladinci/omladinke, mogu se javiti na broj telefona zadruge.

14.09.2016. DEKLARISANJE ROBE

Potrebni studenti ili učenici za deklarisanje robe u magacinu na Autoputu za Novi Sad broj 70. Zainteresovani treba da se jave na broj zadruge.

14.09.2016. RAD U MAGACINU

Potrebni studenti i nezaposlena lica za noćnu isporuku u tržnom centru Ušće. Zainteresovani treba da se jave na broj zadruge.

09.09.2016.Administrativni radnik

Potreban nam je administrativni radnik za obavljanje kancelarijskih poslova.

Opis posla

·         Korespodencija sa klijentima

·         Prijem stranaka i prosleđivanje telefonskih poziva

  • Izdavanje faktura
  • Popunjavanje i priprema formulara

Uslovi

·         Odlicno poznavanje engleskog jezika

·         MS Office, korišćenje Interneta i elektronske pošte

  • Visok nivo organizovanosti i odgovornosti za poverene obaveze, osoba koja je ljubazna i profesionalna u radu, komunikativna, vredna, ažurna, pouzdana, spremna za timski rad.
  • Radno iskustvo nije neophodno

Radno vreme je od 09 do 17h, radnim danima. Predvidjena pocetna neto zarada je od 30,000 do 35,000rsd.

07.09.2016.Tehnicka podrska

Potrebni omladinci za tehnicku podrsku, za rad u smenama.

Potrebno je da su informatickog smera, pretezno muske osobe.

Radi se prva, druga, medjusmena i nocna.

Pocetna plata je 25.000din, prva tri meseca dok kasnije sledi povecanje plate.

07.09.2016.Pripravnici u advokatskoj kancelariji

Potrebni propravnici za rad u advokatskoj kancelariji.

Trenutno posetilaca: 1

NOVOSTI